KONST / Litografier / Färglitografi 12555585
nr 1255 5585
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1964, numrerad 6/50. Stockholmsmotiv. Motivet: 28x54 cm
Utrop:
600 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:19:58
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann